Web Tasarım Ankara

 GECENİN SABAHI

Sevgili Çınarsporlular
Her gecenin bir sabahı vardır. Evet, geçtiğimiz yıl hepimiz için çok zor geçti. Milletçe çok üzüldük. Hayal kırıklığı yaşadık. Ummadığımız şeyler oldu. Ama savaştık. Direndik. Dik kaldık. Eğilmedik. Bükülmedik. Onur ve beka mücadelesi verdik. Allah’ımıza şükürler olsun ki milletçe kenetlendik. Tüm dostlara liderliğimizi, tüm düşmanlara da birliğimizi gösterdik. 
Sevgili dostlar
Gece sona ermek ve şafak sökmek üzere.  Oluşan kardeşlik ve dayanışma ruhu önümüzü aydınlatan meşale olmalı. Sabah olduğunda gece unutulmamalı. Günümüzün bereketini, aydınlığını, güzelliğini heder etmemeli ve hedefe, geleceğe kilitlenmeliyiz. Günümüzü yeniden karartmaya çalışan şer odaklarına aldırmayalım. Onlar her zaman vardı. Bundan sonra da var olacaktır. Bizim büyüklüğümüz, zor günlerde dirilişimiz burada gizli. Biz büyük bir milletiz. Biz küçük hesapların içinde bazen boğulur gibi oluruz ama büyük hedeflere yöneldiğimizde coşarız,  kanatlanır uçarız. Bizi bizden başka kimse tutamaz. 
Allah birliğimizi, dirliğimizi, kardeşliğimizi bozmasın. Önümüzdeki günler ne olur gerginliğe fırsat vermeyelim. Doğacak günümüzü karartmayalım.
Birbirimizi sevelim sayalım. VE SELAMLAŞALIM.
Tahsin Serdaroğlu
cinarspor.com
 
Yorumlar


Hiç Yorum Yapılmamış. İlk yorumu siz yapın...