Web Tasarım Ankara

Çınar Spor camiası 29 Ekim 2014 günü Cumhuriyet Bayramı ile birlikte 2. Bayramı yaşadı.

Açılışımıza Milletvekilleri Ali Boğa ve Mehmet Geldi, Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Ankara Halk Ekmek Fabrikası Genel Müdürü Ali İlkbahar, Akyurt Belediye Başkanı Gültekin Ayantaş, Ankara Amatör spor klüpleri Federasyonu Başkanı Murat Kandazoğlu, Çınar Spor başkanı Ömer Gümüşok, Asrı Çınar Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin Serdaroğlu, Çınar Spor duayenlerinden Ömer Vural, Mahmut Akyol, Necati Sofuoğlu, İbrahim Gülerce, Osman Yılmaz, Mehmet Tutar, Dr. Hamdi Toprakçı, Sancar Biçikçi, Anadolu Vakfı Başkanı Hayrullah Başer, Araştırma Kültür Vakfı’ndan Ali Sabit Aksoy, Anadolu Vakfı Genel Müdürü Ali Ay, Adıyaman Çınar Spor yöneticisi Hasan Akbaş, Türkiye İşitme Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Osman Arslan, İçanadolu Birliği Başkanı İsmet Taş,  Prosport yönetiminden İbrahim Çelen, Saygı Eğitim’den Güçlü Şenel, Seray Mobilya’dan Ali Özkan, Kulakoğlu İnşaattan Nurettin Kulakoğlu, Yeni Çizgi Eğitim Kurumları kurucularından Raif Ak, Mehmet Öztürk, Anadolu Vakfı Yurdu Müdürü Hüseyin Ayaz, İçişleri Bakanlığı Müfettişlerinden Recep Muhlis Gür, , Asrı Çınar yöneticilerinden Akif Arslan, Kasım Özkan, Saadettin Kütahyalı, Ramazan Güleç, Gökhan Güleç ve Şahin Kosdik, Çınar spor teknik heyetinden Selami Şen, Arif Gani ve Yücel Kayacık, Çınar Spor Taekwondo şampiyon hocası Mehmet Örkan ve Folklor Hocası Hakan Gören, Çınar Dostları Sami Gönen, İsa Keleş, İlyas Şirin, Abidin Memili, Tayyip Ural, Abdullah Atalan, Mümin Bikliç, Av. Ali Aydın, Hayrettin Yücel, Cemal Akkuş, Kamuran Döğer, Ömer Kara, Yakup Çelikağa, Çınar sporun ilk futbolcuları, sporcular ve kalabalık bir protokol ve vatandaş topluluğu katıldı.

Halkoyunları ekiplerinin ve Taekwondo sporcularının gösterilerinden sonra Çınar spor Başkanı Ömer Gümüşok, Çınar spor yöneticilerinden Dr. Hamdi Toprakçı, Ankara Amatör spor klüpleri Federasyonu Başkanı Murat Kandazoğlu ve Asrı Çınar Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin Serdaroğlu kısa birer konuşma yaptı.

Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Melih Gökçek beyefendinin spora yapılan katkılar ve engellemeleri anlattığı açılış konuşmasından sonra kurdela kesimi ile Çınar spor tesislerinin açılışı yapıldı.

Başkanımız Melih Gökçek önce Akyurt Belediye Başkanı Gültekin Ayantaş’a, sonra da Hasan Akbaş’a penaltı çekerek futbolu başlattı.

Çınar spor U16 grubu ile Adıyaman’dan gelen U16 grubu Adıyaman Çınar Spor futbolcuları bir gösteri maçı yaptılar.

Katılan tüm davetlilere Asrı Çınar A.Ş.’nin markası PATA (Külahta patates) ikram edildi. Protokole Gümüş Pastanesinin ikramları olan pasta ve içecekler sunuldu.

Açılış sonrasında Asrı Çınar Sosyal Tesislerinin kafeterya bölümünde sporculara ve misafirlere yemekler ikram edildi. Gecenin sonunda Adıyaman Çınar Spor Yöneticisi Hasan Akbaş misafirlere çiğ köfte ikram etti.

Fotoğraflar