Web Tasarım Ankara

 NİCE 40 YILLARA... SAĞLIKLA, BAŞARIYLA...

Can dostlar ÇINARSPOR 40 YAŞINDA...
Yıl 1976. Bir avuç genç  liseyi yeni bitirip üniversitelere yeni adım attığı yaşlarda toplandılar. Gençlerimizin, çocuklarımızın o karanlık günlerde bataktan, kaos ortamından, kavgadan nasıl korunabileceğini düşündüler. Kendileri de neredeyse çocuktular. Genceciktiler. Toydular. Ama yürekleri kocamandı. 
Büyük bir cesaretle, umutla kurdular ÇINARSPOR’u. 
Ve yüzlerce genç toplandı etraflarında. Spor yaptılar, sohbetler yaptılar, gerçek tarihlerini öğrendiler, öğrettiler. Kocaman yürekliler çoğaldı. 
O günün gençleri birbirleriyle kavga yaparken, Çınarsporlular okullarına derslerine sarıldılar. Doktor oldular, mühendis, öğretmen, profesör işadamı, yönetici oldular. Ama hepsi adam gibi adam oldular. Onlar, yüzler, binler oldular. Dal budak saldılar. Örnek oldular. Ülkelerini, milletini, vatanlarını, bayraklarını, insanlarını sevdiler. Ve daha da önemlisi insanlıklarını sevdirdiler. ÇINARSPORUN ilk gününden bu gününe kadar ne kadar gencimiz, yaşlanmayan gençlerimiz, sporcularımız, yöneticilerimiz, gelenlerimiz, sevenlerimiz varsa hepinizi seviyoruz. 
Hepinizle birlikte biz ÇINARSPORLUYUZ. 
KUTLUYORUZ 40. YILINIZI... 
YENİ YÜZLERCE GENCİMİZ, GEÇMİŞTEKİ BİNLERCE AĞABEYLERİNİ ABLALARINI SEVGİYLE, SAYGIYLA SELAMLIYOR. 
VE DİYORLARKİ “ALLAH HEPİNİZDEN RAZI OLSUN, BİNLERCE BÜYÜĞÜMÜZ BİZİM ARKAMIZDA DURDUKÇA, BUGÜNKÜ BİZ GENÇLER KOCAMAN YÜREKLERİMİZLE DİMDİK AYAKTA OLACAK VE YOLUNUZ, YOLUMUZ OLACAKTIR”. 
SELAM OLSUN TÜM ÇINARLARA VE ÇINARCIKLARA....  
ÇINARSPOR GENÇLİĞİ
 
Yorumlar


Hiç Yorum Yapılmamış. İlk yorumu siz yapın...